МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА КОМУНАЛЬНА КОМПЛЕКСНА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА
Відділення відкрито в МОК КДЮСШ з 01.01.2006 р.
У складі відділення з бадмінтону тренуються 69 учнів-спортсменів в 8-и навчально-тренувальних групах. Серед учнів-спортсменів троє мають звання майстра спорту України, 12– розряд кандидата в майстри спорту України, 4 – перший спортивний розряд та багато вихованців - юнацькі розряди. 10 спортсменів увійшли до складу національної збірної команди України з бадмінтону кандидатами та в резерв. Висококваліфіковані спортсмени продовжують удосконалення своєї спортивної майстерності в Миколаївській обласній школі вищої спортивної майстерності.
З групою вищої спортивної майстерності працює тренер вищої категорії Рекуненко Ю.Р. В групах спеціалізованої підготовки працюють тренери вищої категорії Кунін О.С., першой категорії Потапенко Т.В., другої категорії Сизоненко А.В. З групами базової підготовки працюють тренери вищої категорії Куніна Є.Г. та тренер першої категорії Потапенко Т.В. Тренери Рекуненко Ю.Р., Сизоненко А.В. працюють з групами початкової підготовки.
Всі тренери мають вищу освіту за напрямком «Фізична культура і спорт».
Вихованці відділення бадмінтону досягли беззаперечних успіхів і стабільно доводять як в Україні, так і за її межами свою висококваліфіковану підготовку та високі результати. Достойно представляють Миколаївську область та Україну на змаганнях найвищого рівня. У відділенні підготовлені призери чемпіонатів Європи, учасники чемпіонатів світу. Єдиним представником від Миколаївської області на ІІ літніх Юнацьких олімпійських іграх в Нанкіні (КНР) став вихованець спортшколи кандидат збірної команди України майстер спорту України Сарсєкенов Руслан. А майстер спорту України міжнародного класу Казарінова Юлія стала учасницею І-х літніх Європейських ігор в Баку.
Серед областей України миколаївські бадмінтоністи впевнено посідають 3-є місце. Поступаються лише таким потужним спортивним центрам як Дніпро та Харків.
На різноманітних міжнародних турнірах, чемпіонатах України у всіх вікових категоріях наші бадмінтоністи стають переможцями та призерами.
У відділенні також мають змогу займатися представники спорту інвалідів (вади слуху).
Заняття проводяться в залах фізкультурно-оздоровчого комплексу. Наразі в зв’язку з капітальним ремонтом великої зали - в спортзалах ФОК «Намив» (волейбольна зала), ЗОШ №57, НУК ім. адм. Макарова та ФОК НУК ім. адм. Макарова. Учні-спортсмени спортшколи мають змогу безоплатно відвідувати басейн і сауну.
Відділення відкрито в МОК КДЮСШ 01.09.2003 року.
У складі відділення важкої атлетики 122 учня-спортсмена в 17-и навчально-тренувальних групах. З них 8 учнів мають розряд кандидата в майстри спорту України, 6 – перший спортивний розряд, 7 - другий та третій спортивні розряди та багато вихованців - юнацькі розряди. Надалі висококваліфіковані спортсмени передаються до складу Миколаївської обласної школи вищої спортивної майстерності.
Спортсмени відділення важкої атлетики в 2018 р. на чемпіонаті України серед спортсменів 29 ДЮСШ України, що культивують важку атлетику, посіли призове друге командне місце.
Серед вихованців відділення важкої атлетики - майстер спорту України, переможець Кубку України, учасник чемпіонату Європи серед молоді до 23-х років Індичко Андрій, призери чемпіонатів України різних вікових категорій.
Учні-спортсмени мають змогу безоплатно відвідувати басейн і сауну.
Заняття проводяться повністю на базі спорткомплексу.
Відділення важкої атлетики має групи в Очаківському районі (с. Куцуруб, с. Дмитрівка). Заняття веде тренер-викладач майстер спорту міжнародного класу, 8-разовий чемпіон Європи серед ветеранів, 4-разовий чемпіон світу серед ветеранів, чемпіон Європейських ігор ветеранів 2015 року, рекордсмен Європи в сумі двоборства серед ветеранів, багаторазовий рекордсмен світу у поштовху серед ветеранів - Луганов Юрій Іванович. В місті Нова Одеса - майстер спорту Співак Анатолій Іванович. В смт. Врадіївка - майстер спорту Турчинський Михайло Васильович. Всі тренери провдять набір початківців.
У відділенні працює 12 тренерів-викладачів.
Відділення відкрито в МОК КДЮСШ в серпні 2016 року.
Склад відділення налічує 143 спортсмена, в основному учні груп початкової підготовки. 4 спортсмени мають перший спортивний розряд, 28 – другий та третій спортивні розряд та багато вихованців - юнацькі розряди. У відділенні тренуються 2 спортсмени резерву національної збірної команди України.
Учні-спортсмени відділення тенісу – призери всеукраїнських змагань, учасники міжнародних турнірів.
Тренування проходять на кортах ВСБ «Спартак» в літній період і спортивних залах навчальних закладів м. Миколаєва в зимовий період.
У відділенні 7 тренерів-викладачів.